Instagram YT Bielenda Professional

Bielenda na Walentynki

Dla wszystkich zakochanych skomponowaliśmy specjalny zestaw kosmetyków Afrodyzjak, który rozbudzi zmysły pozwalając przygotować niezapomniany, romantyczny wieczór.

Wystarczy rozpocząć go wspólną kąpielą w aromatach jaśminu (uwalniającego zmysły) i piżma (pobudzającego do dalszego poznawania siebie nawzajem). Kuszenie partnera ułatwi Afrodyzjak – naturalny olejek do kąpieli z linii Bielenda AromaSensation wabiący zakochanych fascynującym zapachem i uwodzicielska pianą. Kolejne wrażenia zależą już tylko od inwencji zakochanych – masaż, zabawa kostką lodu czy odkrywanie ciał na nowo wprowadzą nastrój tylko dla dorosłych. Ciekawe pomysły pomogą z pewnością zrealizować pozostałe kosmetyki z walentynkowego zestawu Bielenda Afrodyzjak.

Afrodyzjak skomponujesz z naszych kosmetyków:

  • Olejek do kąpieli AromaSensation Afrodyzjak – Na pokuszenie!

Olejek o barwie malinowej i uwodzicielskim zapachu piżma i jaśminu. Tonizuje, wzmacnia odporność, rozluźnia napięcia nerwowe, pobudza krążenie krwi, rozgrzewa emocjonalnie i dodaje pewności siebie. Zniewalająco gładkie i fascynująco miękkie ciało emanuje świeżością, namiętnością i erotyzmem.

  • Balsam do ciała AromaSensation Afrodyzjak – Na pokuszenie!

Wyrafinowana przyjemność dla prawdziwych uwodzicielek. Balsam doskonale rozluźnia, uspokaja, a jednocześnie uwalnia zmysły. Pobudza krążenie krwi, rozgrzewa emocjonalnie i dodaje pewności siebie. Zniewalająco gładkie i fascynująco miękkie ciało emanuje świeżością, namiętnością i erotyzmem.

  • Erotyczny płyn do higieny intymnej Afrodyzjak

W naturalny sposób dba o higienę intymną partnerów, koi wrażliwe miejsca, zapobiega powstawaniu infekcji, a ponadto podnosi temperaturę związku. W jego skład wchodzi żeń-szeń o właściwościach stymulujących, pobudzających libido i wzmagających pożądanie oraz Jaśmin oddziałujący na zmysły i wyobraźnię, pozostawiający delikatny zapach.