Instagram YT Bielenda Professional

ALGI MORSKIE – pielęgnacja twarzy

Dobroczynny wpływ alg na skórę i zdrowe ciało znany jest od dawna i wielokrotnie znalazł swoje odzwierciedlenie w powracających trendach kosmetycznych. Linia ALGI MORSKIE Bielendy to wynik obserwacji i wnikliwego podejścia do pielęgnacji skóry właśnie za pomocą jednych z najciekawszych i najsilniejszych składników aktywnych i ekstraktów pochodzenia morskiego.

Proponujemy naszym Klientkom wyjątkowe formuły skupiające niezwykle efektywne substancje.

Na szczególną uwagę zasługą:

FORMUŁY:

• HYDROŻELOWA – dla produktów dla skór najmłodszych (bez oznaczeń wiekowych na opakowaniu) – bardzo lekka, półżelowa konsystencja nie obciążająca skóry, idealnie spełniająca jej potrzeby, świetnie wchłaniająca się. Poza pakietem składników aktywnych pochodzenia morskiego, produkty o tej formule zawierają dodatkowo naturalny polisacharyd ALGINAT. Jest on niezwykle skuteczny w walce ze starzeniem, działa odmładzająco, immunostymulująco, nawilżająco i regenerująco oraz ma zdolność wiązania toksyn.
• HYDROAKTYWNA – dla produktów nawilżających 40+, 50+, 60+ – lekka nawilżająca formuła o niezwykłej skuteczności w kwestii ochrony przed odwodnieniem naskórka, dbająca o jego gospodarkę wodną, aby jak najdłużej utrzymać atrakcyjny, świeży i młody wygląd. Aktywne działanie silnie nawilżające utrzymuje skórę w dobrej kondycji i wspomaga jej walkę z oznakami starzenia.
• LIPIDOWA – dla produktów odżywczych i półtłustych 40+, 50+ i 60+ – bogata treściwa formuła dostarcza skórze bezpiecznych i łatwo przyswajalnych substancji odżywczych, wyrównuje gospodarkę hydro-lipidową, wygładza i zmiękcza naskórek.

Produkty w serii