Instagram YT Bielenda Professional

Biotechnologia Ciekłokrystaliczna z PLASMA REPAIR COMPLEX 70+

seria-70

BIOTECHNOLOGIA CIEKŁOKRYSTALICZNA 7D 70+  z  PLASMA REPAIR COMPLEX to profesjonalna, niezwykle skuteczna linia  kosmetyków przeciwzmarszczkowych, która radykalnie zwalcza wszystkie widoczne oznaki starzenia.

Zaawansowana technologicznie formuła drugiej generacji łączy innowacyjną i biozgodną ze skórą bazę ciekłokrystaliczną z PLASMA REPAIR COMPLEX tworząc inteligentny system transportu składników aktywnych bezpośrednio do głębszych warstw skóry, co zapewnia działanie kremu na poziomie komórkowym – od wnętrza skóry. Inteligentne formuły przeciwstarzeniowe  rewelacyjnie walczą z oznakami upływającego czasu aż na 7 płaszczyznach i gwarantują skórze bardzo dojrzałej spektakularne efekty w redukcji  zmarszczek oraz ekstremalne nawilżenie.  Kosmetyki zostały wzbogacone o najsilniejsze składniki przeciwzmarszczkowe,  które wnikają głęboko, osiągając maksymalne stężenie w miejscu działania.

biotechnologia-plasma

Kremy na bazie ciekłokrystalicznej to kremy idealne, zainspirowane naturalną budową skóry. W odróżnieniu od zwykłych kremów ich struktura jest fizjologicznie zgodna ze strukturą skóry, dzięki czemu składniki aktywne mają ułatwioną penetrację w jej głąb i są natychmiast przez nią absorbowane. Struktura kremu na bazie ciekłokrystalicznej zawiera idealnie kompatybilne ze skórą lipidy membranowe, które wspierają jej naturalną barierę lipidową,  zapewniają znaczny i długotrwały wzrost nawilżenia skóry oraz kontrolowane, stopniowe uwalnianie substancji aktywnych, dzięki czemu mogą one działać o wiele skuteczniej niż w zwykłych kremach.

Porównanie struktur

PRODUKTY W LINII:
1. INTENSYWNA ODBUDOWA Naprawczy krem przeciwzmarszczkowy 70+ na dzień SPF 10, 50 ml
2. INTENSYWNA ODBUDOWA Naprawczy krem – koncentrat przeciwzmarszczkowy 70+ na noc 50 ml

 

Produkty w serii