Instagram YT Bielenda Professional

Laser Xtreme

EX_komplet_Tlo_Biale_40_RGB

Skuteczne odmłodzenie skóry i zaawansowana korekcja zmarszczek inspirowana zabiegami medycyny estetycznej w gabinecie.

LASER XTREME to innowacyjna terapia liftingująca do cery dojrzałej 40+,50+,60+ stymulowana światłem dziennym, bazująca na przełomowym odkryciu laboratoriów szwajcarskich wykorzystującym odmładzające właściwości światła. Zaawansowana technologia ADVANCED UV LUMI TECHNOLOGY w kosmetykach na dzień zamienia negatywną energię słoneczną na światło czerwone, znane z silnego działania przeciwstarzeniowego. Natomiast w kremach na noc ADVANCED UV LUMI TECHNOLOGY wykorzystuje TURMALIN, który emituje promienie podczerwone aktywizujące procesy naprawcze zachodzące w skórze.

Spektakularne efekty liftingujące i naprawcze gwarantują składniki o udowodnionej skuteczności przeciwzmarszczkowej.

BIOLUMEN_LIFT_rgbBioLumen Lift – rewolucyjny składnik aktywny bazujący na  polifenolach z morwy indyjskiej, który pod wpływem promieni UV zamienia światło dzienne, padające  na skórę,  na światło czerwone. Pod wpływem światła czerwonego komórki w głębszych warstwach skóry zostają pobudzone do regeneracji; następuje bardzo wysoki wzrost poziomu elastyny, odpowiadającej za jędrność i elastyczność, skóra zostaje widocznie odnowiona i odmłodzona.⃰

TURMALIN_RGB

Turmalin to naturalny kamień półszlachetny o dużej zawartości jonów. Dodaje skórze blasku, wzmacnia działanie składników aktywnych zawartych w kremie: emituje dalekie promieniowanie podczerwone, które delikatnie podnosi temperaturę ciała i aktywuje mikrocyrkulację krwi. Dzięki temu składniki aktywne są lepiej przyswajalne przez skórę, działają skuteczniej  i dłużej niż w zwykłych kremach.
SERUM_OCZY_RGBpiktogramy-turmalin-rgb

POZOSTAŁE SKŁADNIKI AKTYWNE ZAWARTE W KOSMETYKACH

Pikto_PEPTYDY_RGBBiomimetyczne Peptydy
Proretinol_RGB
Pro Retinol
PHYTO_CERAMIDYL_RGB
Phyto Ceramidyl Omega
Phyto_Cell_Alp_ROSE__RGB
Phyto Cell Tec™ Alp Rose
Pikto_MIKROSIECI_RGB
Mikrosieci Kwasu Hialuronowego

Produkty w serii