Instagram YT Bielenda Professional

Bielenda od ponad 20 lat odkrywa przed kobietami fascynujący świat pielęgnacji i urody, wydobywając ich naturalne piękno. Mając na celu rosnące wymagania Klientek oraz zmieniające się trendy, Bielenda idealnie łączy bogactwo roślinnych składników z najnowszymi osiągnięciami technologii i kosmetologii. To pozwala na produkowanie kosmetyków o najwyższych parametrach skuteczności, przy jednoczesnym zachowaniu restrykcyjnych norm jakości i bezpieczeństwa.

Nad efektywnością naszych kosmetyków czuwa Centrum Badań Bielenda, gdzie powstają wyjątkowe, specjalistyczne produkty o zaawansowanych formułach. Proces badawczy  poparty badaniami in vivo i in vitro przebiega pod okiem specjalistów, którzy z ogromną pasją i wiedzą tworzą receptury gwarantujące satysfakcję i zadowolenie tysięcy Klientek. Przyjemność aplikacji kosmetyków Bielenda, jest bowiem niemniej ważna niż ich skuteczność i bezpieczeństwo stosowania – egzotyczne zapachy, ciekawe kolory, wyjątkowo aksamitne konsystencje współtworzą produkt i składają się na prawdziwą radość stosowania naszych kosmetyków.

Na produkt patrzymy kompleksowo – tylko spełnienie każdego z powyższych parametrów daje pewność stworzenia kosmetyku idealnego.

Lata doświadczeń i nieustanna dbałość o stały rozwój marki i jej produktów, zaowocowały wypracowaniem czterech fundamentalnych wartości i kierunków w rozwoju firmy Bielenda:

  1. Synergia natury i technologii – umiejętne czerpanie z dobroczynnych sił świata roślin w połączeniu z najnowszymi osiągnięciami naukowymi w kosmetologii.
  2. Wyselekcjonowane składniki roślinne zamknięte w unikalnych, autorskich formułach kosmetycznych.
  3. Skuteczność i bezpieczeństwo – rygorystyczne normy towarzyszące wszelkim badaniom, testy in vitro i in vivo prowadzone pod kontrolą dermatologów.
  4. Najwyższa jakość za rozsądną cenę.