Zapraszamy do udziału w 10 jubileuszowej edycji akcji Łączy Nas Kobiecość, której jesteśmy partnerem.

Wykonaj badanie w mammobusie lub pracowni stacjonarnej Medica w 10 województwach w Polsce lub w Salve Medica w Łodzi i odbierz kosmetyk od marki Bielenda.

Akcja trwa od 1 października do 30 października 2021 r. Liczymy na rekordową liczbę przebadanych kobiet. 

Łączy Nas Kobiecość to ogólnopolska akcja profilaktyki raka piersi, organizowana cyklicznie od 9 lat. Każdego roku, we wrześniu i październiku, chcemy przebadać jak największą grupę pań w celu wykluczenia u nich jednej z najgroźniejszych kobiecych chorób – raka piersi.

Celem akcji jest uświadomienie kobietom, że mogą dzielić nas tysiące spraw, ale jedno łączy. Kobiecość – rozumiana jako dbałość o własne zdrowie i życie. Bez względu na wiek, poglądy, wykształcenie, zamożność czy zainteresowania – każda kobieta powinna wykonywać regularne badania w kierunku raka piersi. Choroba i jej konsekwencje mogą dotknąć każdą z nas, dlatego warto wiedzieć, jak uchronić się przed jej rozwojem.

Badania wykonywane są w mammobusach i pracowniach stacjonarnych Medica, na terenie 10 województw w Polsce oraz w Salve Medica Centrum Medycznym w Łodzi. 

Więcej informacji o akcji na stronie http://laczynaskobiecosc.pl lub Facebooku https://www.facebook.com/MedicaLaczyNasKobiecosc